5 نکته در انتخاب میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن

5 نکته مهم در انتخاب میز تلویزیون مدرن

مجموعه تلویزیونی نقطه کانونی یک اتاق است. حتی زمانی که آن را تماشا نکنید بخشی جدایی ناپذیر از دکور خانه باقی می ماند . اگر دکوراسیون اتاق خود را به طور جدی در نظر میگیرید ضروری است که شما بر روی یک تلویزیون و میز تلویزیون مدرن مناسب و معقول سرمایه گزاری کنید و گفتنی است که در انتخاب یک میز تلویزیون مدرن و شکیل باید به چند نکته اصلی و اساسی توجه نمایید تا انتخاب صحیح برای دکوراسیون منزل خود انجام دهید. ما در این مقاله 5 نکته اصلی و اساسی را برای انتخاب میز تلویزیون مدرن و شکلی برای شما اماده کرده ایم.

میز تلویزیون مدرن

1. اندازه میز تلویزیون

یکی از مهمترین جنبه ها اندازه میز تلویزیون میباشد اندازه میز تلویزیون باید نسبت به خود اندازه تلویزیون مطاقبت داشته باشد با یک متر میتوانید حساب کنید که تلویزیون خریداری شده توسط شما چند سانت میباشد و با این سایز به خرید میز تلویزیون مدرن خود راهی شوید . اگر ایده ای در ذهن خود دارید میتوانید تلویزیون خود را روی پایه ای قرار دهید تا ارتفاع را تنظیم نمایید چون این سایز ارتفاع نیز در موقع خرید میز تلویزون به درد شما خواهد خورد .

میز تلویزیون مدرن

2 . ارتفاع مطلوب میز تلویزیون

در حالی که تصمیم خود را می گیرید روی قسمتی از مبلمان که برای تماشای تلویزیون استفاده می کنید بنشینید. به یاد داشته باشید که تلویزیون ها به طور مستقیم مشاهده می شوند و سطح چشم بیننده باید در مرکز تلویزون قرار گیرد این نکته را در ذهن داشته باشید و نباید به گردن خود در زمان نمایش تلویزون فشار وارد کنید.

میز تلویزیون مدرن

3.مسیر یابی کابل و قابل مشاهده بودن

یک میز تلویزیون مدرن باید در مکان های مناسب سوراخ داشته باشد تا بتواند راه آسان برای راه اندازی کابل های خود را فراهم کند. یک احتمال دیگر وجود دارد که دستگاه های جدیدی را به مجموعه تلویزیونی خود مانند دستگاه پخش دی وی دی یا سیستم صوتی در آینده وصل کنید. از این رو شما باید ساختمان ساختار تلویزیون خود را دقیقا تجزیه و تحلیل کنید و دریابید که آیا در مکان های مناسب حفره جهت انتقال کابل ها وجود دارد یا نه . در نظر داشته باشید که یک میز تلویزیون مناسب باید به گونه ای طراحی شده باشد که موقع نصب سیستمهای صوتی و تصویری خانه هیچ گونه کابلی در جلوی دید مخاطب قرار نگیرد و در زیبایی دکوراسیون داخلی اختلالی به وجود نیاورد.

میز تلویزیون مدرن

4 . فضای ذخیره سازی برای لوازم جانبی

سیستم های صوتی و تصویری امروزی لوازم جانبی را به همراه دارند و برای نگهداری این لوازم جانبی چه بهتر که از خود میز تلویزیون استفاده شوند چون در موقع استفاده در دسترس مخاطب قرار میگیرند و خطر شکستگی روی مبلمان بیشتر میباشد . برای همین منظور میز تلویزیون مدرن باید مکان هایی برای ذخیره سازی لوازم جانبی سیستم های صوتی و تصویری را داشته باشد و از دوام بالایی نیز برخوردار باشد تا در کنار وزن خود تلویزیون و سیستم های صوتی دیگر از عهده نگه داری لوازم جانبی نیز بر اید.

میز تلویزیون فانتزی ونوس

5 . سبک طراحی و رنگ اتاق

سبک ها را مخلوط نکنید مگر اینکه یک نقطه مشترک بین این دو باشد و یک نگاه متمایز را ترجیح دهید . قبل از خرید یک میز تلویزیون طرح اتاق خود را در نظر بگیرید. اگر اتاق شما یک سبک متفاوتی داشته باشد ممکن است لازم باشد در چیدمان میز تلویزیون خلاقیت به خرج دهید. روشنایی های اتاق را هم در نظر بگیرید انتخاب محل مناسب برای میز تلویزیون از نظر نور پردازی خیلی مهم میباشد زیرا عدم قرار گیری مناسب تلویزیون باعث درد و اذیت در چشمان مخاطب میگردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *