میز تلوزیون مدل رومی

بعد از خرید تلویزیون مهم‌ترین مرحله انتخاب و خرید یک میز متناسب با تلویزیونی است که خریداری کرده‌ایم. ما به شما خرید میز تلویزیون رومی را پیشنهاد می‌کنیم. امروزه مدل میز تلویزیون رومی بیشتر باب می باشد و بیشترین مدل های میز تلویزیون در بازار را تشکیل می دهد. برای داشتن یک خرید خوب و مناسب باید به همخوانی داشتن میزی که انتخاب می‌کنیم با تلویزیون و سایر لوازم منزل توجه داشته باشیم.

مزایای میز تلویزیون رومی

این مدل میز تلویزیون رومی که چند سالی است باب شده است برخلاف مدل‌های قدیم که پایه‌هایی بلند و صفحه‌ای یک تکه داشتند ظاهری بسیار زیبا دارد. میز تلویزیون رومی دارای پایه‌هایی کوتاه است که در مدل‌های سلطنتی به واسطه کنده کاری‌های روی پایه نمایی بسیار زیبا دارد. در بعضی مدل‌های میز تلویزیون رومی کشوهایی طراحی شده است که برای گذاشتن وسایل کوچک و لوازم جانبی تلویزیون مناسب و کار آمد می‌باشد.

میز تلوزیون مدل رومی  چند تکه با دو عدد – طول: 140 سانتي‌متر، عرض: 37 سانتي‌متر، ارتفاع: 50 سانتي‌متر- ابعاد: 50 × 37 × 140 سانتي‌متر – وزن: 45 کيلوگرم  – جنس غالب: ام دی اف جنس رویه میز (زیر تلویزیون): شیشه سکوریت ابزار خورده – دارای قابلیت بازشوندگی – نوع کشو: مگنت دار – دارای 2 طبقه

میز تلوزیون

میز تلویزیون وکیوم رومی