میز تلویزیون رز

یکی از محصولات درجه یک و زیبا با طراحی مدرن از گروه تولیدی اذر میز نجفی، میز تلویزیون رز می باشد. این میز نوعی میز تلویزیون وکیوم می باشد. شما می توانید این میز را در فضاهای نسبتا بزرگ و متوسط استفاده کنید افراد به دلیل این که ارتفاع میز حدود ۴۸ سانتی متر است، می توانند به راحتی به تماشای تلویزیون بنشینند و تمام تصویر را مشاهده کنند و از دیدن برنامه مورد علاقه خود لذت ببرند.جنس  میز تلویزیون رز ام دی اف است و تمامی میز تلویزیون رز از این جنس ساخته شده است. ام دی اف مقاومت بالایی دارد و به راحتی خراب نمی شود و می توانید به مدت طولانی از آن استفاده کنید.

ویژگی های میز تلویزیون رز

 میز تلویزیون رز سه تکه می باشد و به هر طرف باز و بزرگ می شود که به صورت ریلی باز و بسته می شود. میز تلویزیون رز دو کشو بزرگ دارد که ریلی ساچمه ای می باشد و می توانید وسایل جانبی خود را درون آن قرار دهید. در بالای میز تلویزیون رز نیز قسمتی برای گذاشتن پخش کننده صوتی یا کنسول بازی طراحی شده است. دو رنگ گلدن وود و کرم کتان، بهترین رنگ های میز تلویزیون رز می باشد.

شما می توانید برای دکوراسیون های روشن از میز تلویزیون رز استفاده کنید تا زیبایی فوق العاده به فضای خانه ببخشد. میز تلویزیون مدل رز در کارتون های پنج لایه بسته بندی می شود تا از کوچک ترین آسیبی دور بماند. این محصول به تمامی نقاط ایران ارسال می شود. این میز تلویزیون در حدود ۳ تا ۵ روز کاری ساخته می شود و دارای گارانتی معتبر می‌باشد. این گارانتی دارای دو سال اعتبار بی قید و شرط است.

پایه های میز از چوب طراحی شده است که یکی از ویژگی های بارز این میز تلویزیون می باشد. میز تلویزیون مدل رز از وکیوم کره ای و روکش ممبران در ساخت آن استفاده می شود. علاوه بر این، این میز تلویزیون طوری طراحی شده است که تمامی نیازهای مشتری اعم از زیبایی، استفاده برای فضاهای متوسط را رفع می کند. از دیگر ویژگی های میز تلویزیون مدل رز می توان به دو زمانه بودن ریل های کشو اشاره کرد که باعث می شود کشوها تا انتها بیرون بیاید و به راحتی به انتهای کشور بتوان دسترسی داشت. از این میز تلویزیون می‌توان برای تلویزیون های ۳۲ تا ۶۰ اینچی استفاده نمود. یکی دیگر از ویژگی‌های میز تلویزیون قابل تعویض بودن آن تا ۲۴ ماه می باشد و می تواند پنج دستگاه الکترونیکی را پشتیبانی کند.

میز تلوزیون

. ریلهای کشو 2 زمانه می باشد و این باعث می گردد تا کشوی شما تا انتها به بیرون بیاید. درکشو هابرای نمای بیشتر به شکل هرمی طراحی شده است

قابلیت تغییرسایزدار.دمناسب برای تلویزیون های32الی60اینچ_طبقه مجزا جهت قراردادن دستگاههای الکترونیکی_ساپورت5دستگاه الکترونیکی_دارای2عددکشو

ضد خط وخشMDF_طراحی منحصربفرد _روکش کره ای مقاوم دربرابررطوبت وآب

گارانتی تعویض24ماه

میز تلویزیون وکیوم رز