معرفی میز تلوزیون جدید و مدرن

می دانیم که میز تلوزیون یکی از ضروری ترین لوازم منزل محسوب می شود. اما از طرفی فضای خانه های امروزی کوچک است و یا تلویزیون باید در فضایی محدود قرار بگیرد، به این ترتیب انتخاب یک میز تلوزیون مناسب و استاندارد برای منزل و همین طور کیفیت محصول خریداری شده بسیار مهم است. از سوی دیگر عده ای به دنبال طرح خاصی از میز هستند به طوری که با فضای منزلشان سازگاری داشته باشد به این ترتیب است که انتخاب یک میز کمی دشوار خواهد بود. در این مقاله جدیدترین و متنوع ترین انواع میز تلوزیون را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید انتخابی مناسب به سلیقه خود داشته باشید.

انواع میز تلوزیون هایگلس

میز تلوزیون هایگلاس از بهترین انتخاب هایی است که معمولا با شرایط مختلف منزل و همینطور با سیلقه عموم افراد سازگار است. این محصول از نظر کیفیت تضمین شده است و در تمامی محیط های مرطوب و همین طور خشک دوام عالی دارد. به طور کلی وقتی صحبت از میز تلوزیون هایگلاس می شود در واقع به پوشش روی آن اشاره می شود که گلاس است و بخش زیرین اغلب چوی و یا فلزی خواهد بود. میز تلوزیون هایگلاس بسیار مدرن بوده و در برابر ضربه و خش مقاوم است و در گروه ضد آب جای می گیرد. یکی از جدیدترین طرح هایی که برای این میز دیده می شود چیدمان 2 منظوره است به طوری که طراح سعی کرده است سبکی برای این میز تلوزیون طراحی کند تا شما بتوانید آن را به 2 صورت چیدمان کنید. در واقع چیدمان تزیینی برای شما بسیار آسان خواهد بود.

میز تلوزیون وکیوم

انواع میزهای تلوزیون از جنس تمام چوب در بازار دیده می شود که اغلب مشهور به وکیوم هستند. عموما رنگ بندی های سفید در خصوص این نوع میز وجود دارد و از روکش های ممبران برای آن استفاده می شود. به طور کلی میز تلوزیون وکیوم به صورت افقی طراحی می شود و به ندرت دیده می شود که در مدل های عمودی ساخته شود. میز تلوزیون وکیوم از دسته میزهای اشرافی محسوب می شود و برای منازل بزرگ بسیار زیبا و شیک هستند. طراحی این نوع میز کمی شلوغ است و از برجسته سازی های زیبا بر روی آن استفاده می شود که جنبه تزیینی دارد. اغلب میزهای وکیوم دارای کشو هستند .

طرح اصلی که برای وکیوم استفاده می شود پلکانی غیر همسان است به طوری که هر بخش از بخش دیگر جدا دیده می شود اما به هم چسبیده هستند این نوع میزها برای افرادی که سخت پسند هستند بهترین انتخاب محسوب می شود. میزهای وکیوم به رنگ های سفید صدفی و قهوه ای تیره و روشن طراحی می شود و در زمان ساخت تاکید برحفظ بافت چوب دراین میزها است. در نظر داشته باشید که همیشه پایه هایی نیمه خمیده برای زیبایی بیشتر این نوع میزها طراحی می شود.

جدیدترین طرح میز تلوزیون

به طور کلی برای میز تلوزیون طرح های بسیار زیادی وجود دارد و این موضوع می تواند سبب شود که افراد به آنچه در ذهنشان است دسترسی داشته باشند. عده ای علاقمند به میزهایی هستند که دارای کشوهایی بزرگ است و عده ای دیگر نیز به دنبال میز تلوزیون با کشوهای کوچک هستند و همین طور در مقابل برخی از افراد هیچ علاقه ای به میزهای کشودار ندارند برای هر 3 دسته، انواع متفاوتی از میز تلوزیون تولید شده است.

اغلب میزهای تلوزیون امروزی دارای محفظه گیرنده دیجیتالی هستند و همینطور بخشی برای وسایل تزیینی نیز به خود اختصاص داده اند. یکی از جدیدترین طرح هایی که برای میز تلویزیون دیده می شود مدل های طرح برجسته هستند که به صورت دو باکس ساخته شده است به طوری که باکس اول ثابت بوده و باکس دوم به صورت کشویی قرار می گیرد و حالت تزیینی دارد به این میز تلوزیون ، 1 * 2 گفته می شود و در واقع شما 2 میز خریداری کرده اید و از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه است.

میزهای تلوزیون به صورت افقی و یا عمودی طراحی می شود که البته مدل های رایج آن افقی هستند. در مدل های عمودی که از دسته جدیدترین میزهای تلوزیون محسوب می شود اغلب طراحی به صورت طبقه ای است به طوری که تلوزیون بر روی فضای طراحی شده سوار می شود و ترکیبی بسیار شیکی به منزل شما خواهد داد.

قیمت انواع میز تلوزیون

تعرفه هایی که برای انواع میزهای تلوزیون در نظر گرفته شده است به مراتب متفاوت است و به ابعاد، طرح استفاده شده، جنس به کار رفته، نوع فضای موجود و …. بستگی دارد. در قیمت گذاری های موجود اغلب میزها به صورت دوره ای دارای تغییر نرخ هستند به این ترتیب قبل از خرید بهتر است که در ابتدا از قیمت روز میزها مطلع شوید. خوشبختانه تنوع قیمت بندی برای میزها سبب شده است که افراد بتوانند به سادگی به آنچه که علاقمند هستند طبق خواست و سلیقه خود دسترسی داشته باشند.

خرید میز تلوزیون

شما می توانید به صورت غیر حضوری نیز محصول مورد نظر را سفارش دهید به این ترتیب به سادگی شرایطی فراهم می شود تا فرد بتواند در ابتدا مدل مورد نظر را در سایت دیده و سپس سفارش دهد و سپس در اسرع وقت آن را تحویل بگیرد. در نظر داشته باشید که تعرفه هایی که برای میز تلوزیون تعیین می شود در خریدهای اینترنتی بسیار مناسب تر از خرید حضوری است.